دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

انواع دستگاه های زیبایی پوست

امروزه با توجه به پیشرفت علم روش های متعددی برای رفع چین و چروک های پوستی و جوانسازی پوست وجود دارد که افراد می توانند با استفاده از این دستگاه ها جوانی را بار دیگر تجربه کنند، دستگاه های زیبایی امروزه بسیار فراوان بوده و می توانید آن ها را از مراکز معتبر خریداری کنید، از آن جا که استفاده از این دستگاه ها هیچ گونه عوارضی برای شخص ندارد استفاده از آن بسیار مناسب و حتی مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه می خواهیم به معرفی 3 مدل از دستگاه های زیبایی که بسیار پر کاربرد می باشد بپردازیم.

دستگاه آکوا اسکین

نکته ی اول در خصوص دستگاه آکوا اسکین مناسب بودن این دستگاه برای انواع پوست می باشد، این دستگاه چند کاره بوده و از آن می توان برای سفت کنندگی پوست، رفع لک و آکنه، افزایش آبرسانی، لیفت و روشن کنندگی پوست استفاده کرد، لازم به ذکر است این دستگاه بسیار با کیفیت بوده و با توجه به چند کاره بودنش بسیار کاربردی خواهد بود، دستگاه آکوا اسکین اثرات فوق العاده ای در جوانسازی صورت خواهد داشت و بسیار با دوام می باشد.

دستگاه هیدروفیشیال 6 کاره     

یکی دیگر از دستگاه های جدید و محبوب در جهت رفع چین و چروک و جوانسازی پوست دستگاهی 6 کاره با نام دستگاه هیدروفیشیال می باشد، این دستگاه برای تمامی سالن های زیبایی و کلینیک ها قابل استفاده می باشد، لایه برداری، لیفت، آبرسانی، رفع لک و چروک ها از جمله کاربردهای مهم دستگاه هیدروفیشیال 6 کاره می باشد، به طور کلی یکی از مهم ترین کاربردهای این دستگاه استفاده از آن برای پاکسازی پوست می باشد.

دستگاه پلاژن

این دستگاه 3 کاره می باشد، با استفاده از این دستگاه می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی شادابی و جوانی را به صورت خود بازگردانید از دستگاه پلاژن در کلینیک ها، سالن های زیبایی و حتی به صورت خانگی استفاده می شود، از این دستگاه پرکاربرد می توان برای درمان افتادگی پوست و جوانسازی استفاده کرد دستگاه پلاژن  با لایه برداری پوست آن را برای دریافت مواد مغذی آماده خواهد کرد به طوری که دستگاه پلاژن با بهره گیری از تکنولوژی گاز اکسیژن توانسته رطوبت را به پوست افراد بازگرداند.

دستگاه پلاژن علاوه بر خاصیت درمانی پوست شما را ماساژ خواهد داد و باعث می شود افتادگی و چروک های ریز و عمیق پوست از بین برود. لایه برداری از مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه پلاژن می باشد.