دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

جوانسازی صورت با تزریق ژل

ژل فیلرها انواع مختلفی دارند ژل های گروه سوفیدرم به دلیل داشتن ماده ای به نام هیالورونیک اسید که به طور طبیعی در بدن افراد وجود دارد برای بدن هیچ گونه ضرر و عوارضی نخواهد داشت و شخص می تواند به راحتی بدون هیچ گونه مشکلی از آن در درمان چروک و رفع خطوط پوست استفاده کند.

همان طور که می دانید با افزایش سن پوست شخص رطوبت و چربی خود را از دست داده و باعث ایجاد چروک های عمیق، سطحی و افتادگی خواهد شد به طور کلی ایجاد چین و چروک با افزایش سن امری کاملا طبیعی می باشد، هر یک از این ژل فیلرها برای قسمت مشخصی از صورت شخص قابل استفاده می باشد. ژل سوفیدرم درم را می توان برای پر کردن حجم گونه ها و زاویه سازی فک استفاده کرد همچنین برای رفع خطوط پیشانی نیز می توان از این ژل استفاده کرد.

ژل سوفیدرم درم هیچ گونه عوارضی برای شخص نداشته و تزرق آن هیچ گونه آلرژی و حساسیتی ایجاد نخواهد کرد، در حقیقت ژل های گروه سوفیدرم جزء ژل فیلرهای کم خطر برای افراد محسوب می شود تنها ممکن است شخص بعد از تزریق دچار قرمزی و التهاب شود که در این صورت بعد از چند روز بهبود خواهد یافت. مدت ماندگاری ژل سوفیدرم درم در حدود 9 تا 12 ماه می باشد.

ژل سوفیدرم فاین لاین (Fine lines)

یکی دیگر از ژل های گروه سوفیدرم ژل سوفیدرم فاین لاین  نام دارد، این ژل به دلیل داشتن کیفیت بالا و اثر بخشی سریع قادر است با بازسازی کلاژن پوست جوانی و شادابی را به شخص بازگرداند، به طور کلی برای پر کردن فرورفتگی ها، برطرف ساختن چروک و شیارهای پوستی و همچنین کلاژن سازی و افزایش رطوبت پوست می توان از ژل سوفیدرم فاین لاین استفاده کرد. مدت ماندگاری این نوع از ژل فیلر 6 تا 12 ماه می باشد.

ژل اسکین فیل          

این ژل یکی از بهترین و پرکاربردترین ژل فیلرها نزد متخصصان و پزشکان پوست و زیبایی می باشد، ژل اسکین فیل ساخت کشور ایتالیا بوده و طبق استاندارهای بین المللی ساخته شده است، آن دسته از افرادی که صورت های لاغری دارند و می خواهند از ژل فیلری برای پر کردن صورت خود استفاده کنند و برای زاویه سازی فک استفاده از ژل اسکین فیل پیشنهاد می شود، این ژل به دلیل اثر بخشی فوری که دارد مورد توجه و استقبال بسیاری از متخصصان زیبایی در ایران قرار گرفته است.

همان طور که می دانید تزریق ژل ها به هیچ عنوان به صورت همیشگی و دائمی نمی باشد و بعد از مدتی شخص برای تمدید آن باید اقدام کند مدت ماندگاری هر ژل با دیگری متفاوت می باشد. ماندگاری و دوام ژل اسکین فیل حدود 4 تا 8 ماه می باشد، این ژل نیز مانند ژل های گروه سوفیدرم هیچ گونه عوارضی برای شخص نخواهد داشت چرا که در تشکیل آن از هیالورونیک اسید استفاده شده است.

با توجه به وجود نمونه های فیک و تقلبی در بازار بهتر است برای خرید ژل فیلرها اقدام به خرید از مراکز معتبر کنید.