دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

انواع ژل فیلر آیدیا

امروزه جوانسازی و حتی برجسته سازی برخی از نواحی صورت در جامعه بسیار متداول گشته است انجام این تغییرات بدون عمل جراحی و به سادگی امکان پذیر می باشد، تمامی اقدامات لازم برای برطرف سازی چین و چروک های سطحی و عمیق پوست صورت و گردن، برجسته سازی گونه و لب ها و… توسط ژل فیلرهای مختلف صورت می گیرد که فرد بدون بی هوشی می تواند تمامی معایب صورت و پوست خود را برطرف سازد، از ژل فیلرها برای زاویه سازی، رفع چروک های پوستی، برجسته سازی گونه و لب ها استفاده می شود به طور کلی بیش ترین کاربرد این ژل ها در نواحی صورت و گردن می باشد، یکی از انواع ژل ها که از کیفیت مناسبی برخوردار است ژل آیدیا نام دارد. این ژل به انواع مختلفی تقسیم بندی شده که هر کدام کاربرد متفاوتی دارد، در ادامه به بررسی انواع مختلف ژل آیدیا و مزایای استفاده از هر کدام خواهیم پرداخت.

ژل آیدیا

ژل آیدیا  ساخت کشور ایتالیا بوده و در 4 مدل مختلف ژل آیدیا سوپر رژینال، ژل آیدیا رژینال، ژل آیدیا بیو اکسپندر تو ژل آیدیا lips به بازار عرضه می شود، این ژل فیلر برای نواحی مختلف صورت از قبیل لب ها، گونه ها، زیر چشم و همین طور زاویه سازی صورت مورد استفاده قرار می گیرد، از طریق این ژل ها می توانید با جوانسازی پوست خود شادابی را به صورت خود بخشیده و تمامی عیوب و نواقصی که بر روی صورت و پوست خود داشته و دوست ندارید در سریع ترین زمان بدون هیچ گونه عوارض و دردی از بین ببرید.

ژل آیدیا سوپر رژینال

یکی از اصلی ترین کاربردهای ژل آیدیا سوپر رژینال برطرف سازی چین و چروک های عمیق سطح پوست می باشد این ژل با قدرت اثر بخشی فوق العاده در مدت بسیار کمی تمامی چروک های صورت را برطرف می سازند، از این ژل ها برای نواحی دور چشم، چانه، گونه و لب ها استفاده می شود، یکی از مهم ترین کاربردهای این ژل رفع شلی و سستی پوست و زاویه دهی به فرم بینی می باشد. علاوه بر این برای برطرف سازی خطوط خنده و اخم نیز نیز ژل آیدیا سوپر رژینال  استفاده می شود لازم به ذکر است ماندگاری این ژل 8 تا 12 ماه می باشد.

ژل آیدیا رژینال

این نوع از ژل آیدیا دارای خاصیت لیفتینگ بوده و برای آبرسانی و جوانسازی پوست استفاده می شود، این ژل به ناحیه ی زیر جلدی پوست تزریق می شود و در گروه بهترین ژل فیلرها برای نواحی زیر چشم می باشد، از دیگر موارد مصرف ژل آیدیا رژینال رفع خطوط و چروک اطراف گونه و دهان می باشد، این ژل با خاصیت بازسازی کنندگی سلول های پوستی شادابی و جوانی را به پوست شما برمی گرداند.

ژل آیدیا بیو اکسپندر

از این ژل در نواحی آسیب دیده ی صورت و بدن استفاده می شود، ژل آیدیا بیو اکسپندر موجب سفتی پوست، آبرسانی، بازسازی بافت چربی، نوسازی، حجم دهی، ترمیم قسمت های مختلفی از صورت مانند گونه، چانه و حتی نواحی تناسلی می باشد، ژل آیدیا بیو اکسپندر  به نواحی عمیق و سطحی پوست تزریق می شود، برای نتیجه دهی بهتر لازم است هر 6 ماه یک بار برای تزریق این ژل اقدام کنید.

ژل آیدیا Lips

یکی دیگر از انواع ژل آیدیا که برای فرم دهی لب ها و به طور کلی حجم دهی و فرم دهی لب استفاده می شود ژل آیدیا Lips نام دارد، ژل آیدیا لیپس کیفیت بالایی داشته و در مراکز زیبایی از آن استفاده می شود، یکی از مهم ترین مزایای استفاده از این نوع ژل مقرون به صرفه بودن آن می باشد علاوه بر این ژل آیدیا لیپس نیازی به تزریق مجدد نداشته و با یک بار تزریق نتیجه ی مورد نظر حاصل خواهد شد.

به طور کلی امروزه با وجود ژل فیلرهای مختلف دیگر می توانید بدون نیاز به بیهوشی و عمل های جراحی تمامی مشکلات و معایب صورت خود را برطرف سازید.